Meble z galerią fotografii

Meble z galerią fotografii

Teraz ulubione zdjęcia z wakacji czy fotografie bliskich mogą zyskać nowy wymiar i stać się elementem dekoracyjnym mebli. Dzięki możliwości naniesienia grafiki na szkło, drzwi szaf, regałów czy szafek kuchennych mogą się przekształcić w unikatową galerię zdjęć, tworząc we wnętrzach atmosferę pełną marzeń, fantazji i wspomnień, a meblom nadając indywidualny charakter.

Galeria zdjęć na wypełnieniach mebli wprowadzi do mieszkania bardzo osobisty klimat i podkreśli jego indywidualny charakter. Oprócz własnych zdjęć można wybrać jeden spośród 1500 wzorów dostępnych w ofercie producenta mebli. Są wśród nich kompozycje abstrakcyjne, krajobrazy, elementy natury czy postacie z bajek. Szeroka gama wzorów pozwoli dopasować grafikę do każdego wnętrza – zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Miłośnicy wnętrz minimalistycznych mogą zdecydować się na fotografie czarno-białe, np. panoramy światowych stolic, lub wybrać grafikę w odważnym kolorze. Dla zwolenników klasycznych aranżacji najlepsze będą grafiki w stonowanych barwach, np. pejzaże, elementy naturalne oraz rodzinne fotografie. Grafiki na szklanych wypełnieniach świetnie sprawdzą się także w pokojach dziecięcych, nadając wnętrzom radosny charakter, natomiast w pokojach nastolatków podkreślą ich osobowość i wyjątkowy styl.

Grafika ze zdjęciem drukowana jest na folii PCV i trwale łączona ze szkłem bezbarwnym.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!