make me! – ostania szansa

make me! – ostania szansa

Jeszcze tylko do 6 lipca 2012 r. można zgłaszać projekty do konkursu 'make me!' adresowanego do młodych projektantów.

Konkurs „make me!” jest jednym z fundamentów Łódź Design Festival – Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z najważniejszych konkursów dla młodych projektantów nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

Konkurs adresowany jest do młodych twórców między 20 a 30 rokiem życia. Można na niego zgłaszać projekty z różnych dziedzin wzornictwa, w tym mody. Każde zgłoszenie jest oceniane przez starannie dobrane, międzynarodowe jury, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie projektowania, m.in. dyrektorzy festiwali, kuratorzy i krytycy, projektanci oraz redaktorzy branżowych magazynów.

Wyróżnione projekty zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej podczas festiwalu. Dla młodych ludzi jest to więc niezwykła szansa, aby pokazać swoje pomysły szerokiej publiczności, nawiązać kontakt z firmami i zaistnieć na rynku polskiego, a nawet międzynarodowego wzornictwa.

Zwycięzca konkursu otrzyma 20 000 zł. Oprócz nagrody głównej przewidziane są wyróżnienia w postaci wyjazdów studyjnych i staży stwarzających możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Więcej informacji tu

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Maryland 2012-09-14 00:18:36

Stay infroamtive, San Diego, yeah boy!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!