"Tak! Kupuję polski dizajn!"

"Tak! Kupuję polski dizajn!" to kolejny projekt Galerii BB i Fundacji "Fly with Art", którego celem jest stworzenie mody na polski design i pozytywnego snobizmu na otaczanie się przedmiotami zaprojektowanymi przez polskich projektantów.

Organizatorzy chcą otworzyć drzwi naszych domów dla polskiego dizajnu – dla projektantów już uznanych, ale przede wszystkim dla młodych i budujących mozolnie swoją pozycję na polskim rynku sztuki i projektowania. Ich produkty można nabyć w galeriach albo w sklepach internetowych, są prezentowane na polskich i międzynarodowych wystawach. mówią i piszą o nich media. Rzadko kiedy jednak ich sprzedaż stanowi dla autorów, i najczęściej jednocześnie producentów, główne źródło utrzymania.

Cykl wystaw "Tak! Kupuję polski dizajn!" otwierają Ola Hetich i Jeremi Nagrabecki, czyli firmy Piueco specjalizująca się w tworzeniu oryginalnych toreb z recyclingu i Velt produkująca lampy, których podstawowym elementem jest szkło.

 

Tak! Kupuję polski dizajn!
Ola Hetich – PIUECO, Jeremi Nagrabecki – VELT
11.06.2012 – 26.07.2012

 

Galeria BB, Wrocław, ul. Jatki 3-6

 

Więcej informacji: galeriabb.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Jonathan 2013-01-19 05:34:28

Bardzo często korzystam z tego rozwiązania zwłaszcza przy proroamgwaniu nowych funkcjonalności do aplikacji formowych w ktf3rych bądź co bądź potrzebne jest szybkie ładowanie. Jak napisałeś skracamy do niezbędnego minimum HTTP requesty dzięki czemu aplikacja działa szybciej, jak obrazki będą dodatkowo zaczaczowae (nie wiem jak to odmienić ) to naprawdę poprawia wydajność. Jednak obsługa tego typu rzeczy dla osf3b początkujących jest troszkę problematyczna i trzeba się do niej przyzwyczaić. Choć

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!