Wnętrza prywatne

 • sdsd

  Z elementami stylu skandynawskiego

  dodano: 05-02-2018r.

  Założeniem projektu było stworzenie wnętrza nowoczesnego, funkcjonalnego i ciepłego w odbiorze. Postawiono na jasną paletę barw, drewniane dodatki oraz mocniejsze akcenty kolorystyczne ożywiające wnętrze.

  czytaj
 • sdsd

  Otwarte - zamknięte

  dodano: 31-01-2018r.

  Dom w zabudowie szeregowej w Poznaniu przeszedł całkowitą metamorfozę. Pracownia PL architekci wykonała projekt wnętrz, który wprawił w osłupienie klientów. Jak sami mówią, po dawnym...

  czytaj
 • sdsd

  Geometria sufitu w domu w Jaworznie

  dodano: 29-01-2018r.

  Projekt wnętrz parterowego domu w Jaworznie to połączenie elegancji, nowoczesności oraz współczesnych trendów wnętrzarskich. Jego autorem jest pracownia Widawscy Studio Architektury.

  czytaj
 • sdsd

  Mieszkanie na Wildze

  dodano: 29-01-2018r.

  Mieszkanie w kamienicy z początku XXwieku przeżywa swoją drugą młodość za sprawą pracowni Mili Młodzi Ludzie. Pomieszczenia dostosowano do potrzeb nowych właścicieli.

  czytaj
 • sdsd

  Dom z niebieskim modułem

  dodano: 23-01-2018r.

  Wnętrze domu składa się z trzech poziomów, których centralną część stanowi moduł biegnący przez wszystkie kondygnacje. Na każdej z nich pełni on odpowiednią funkcję.

  czytaj
 • sdsd

  Ekodom nad jeziorem

  dodano: 22-01-2018r.

  W miejscowości Chyby pod Poznaniem, w pobliżu Jeziora Kierskiego, w otoczeniu drzew powstało osiedle dziesięciu domów – ekorezydencji. Projekt architektoniczny wykonała pracowania NO Architekci, natomiast...

  czytaj
 • sdsd

  Elegancki apartament o nietypowym układzie

  dodano: 19-01-2018r.

  Oczekiwania inwestora były wysokie a układ pomieszczeń trudny do stworzenia funkcjonalnego podziału. Nasciturus design to czwarta pracownia, której zlecono projekt. Dopiero jej udało się zadowolić...

  czytaj
 • sdsd

  Projekt Batory. Remont mieszkania z lat 70.

  dodano: 18-01-2018r.

  Projekt remontu mieszkania na jednym z poznańskich osiedli podyktowany został chęcią przeorganizowania przestrzeni w taki sposób, aby wszyscy domownicy – dwoje dorosłych i trójka dzieci...

  czytaj
 • sdsd

  Mikro mieszkanie

  dodano: 16-01-2018r.

  Mała kawalerka w Gdańsku miała być interesującym lokalem na wynajem krótkoterminowy. To co udało się uzyskać architektom z pracowni INTERURBAN przerosło wszelkie oczekiwania.

  czytaj
 • sdsd

  Apartament w Jelitkowie

  dodano: 11-01-2018r.

  Projektantki z pracowni studioLOKO aranżując mieszkanie w Jelitkowie postawiły na minimalistyczne wnętrza z mocnymi akcentami kolorystycznymi.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!