Wnętrza prywatne

 • sdsd

  Zielona przystań

  dodano: 14-10-2011r.

  W Sao Paulo,największym mieście gorącej Brazylii,powstało wnętrze dla architekta wykonane przez architekta.Wenezuelski projektant Pedro Useche swoją rezydencję umieścił w ekskluzywnej dzielnicy Morumbi,niedaleko słynnych faveli Paraisópolis.

  czytaj
 • sdsd

  W stalowych ramach

  dodano: 12-10-2011r.

  Niektórzy cenią sobie przytulne wnętrza z miękkimi dywanami, ciepłymi kolorami na ścianach i bibelotami na drewnianych regałach. Inni

  czytaj
 • sdsd

  Życie na rusztowaniu

  dodano: 07-10-2011r.

  Podczas tegorocznego Tygodnia Designu w Kopenhadze duński zespół Erik Juul Architects oraz biuro architektury krajobrazu Bang og LINNET Landskab,zaprezentowali dom-instalację

  czytaj
 • sdsd

  Stylowa pralnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Domowa pralnia nie musi być wnętrzem sztampowym ani nudnym.Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom może stać się stylowa, „lekka” i z charakterem.

  czytaj
 • sdsd

  Mobilne ściany

  dodano: 04-10-2011r.

  W Tokio powstało mieszkanie,którego cechą charakterystyczną są ruchome ściany.Autorem projektu jest studio Yuko Shibata.Mobilne ściany maksymalizują funkcjonalność przestrzeni oraz sprawiają,że mieszkanie przeznaczone dla gospodarstw 1-osobowych...

  czytaj
 • sdsd

  Oszczędny sześcian

  dodano: 03-10-2011r.

  W Kanagawie powstał dom projektu studia Shinichi Ogawa and Associates.Dwupoziomowe wnętrze jest odważne i ascetyczne. Jego oryginalność polega na śmiałym zagospodarowaniu przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Elipsa w gabinecie

  dodano: 27-09-2011r.

  Stół Google jest nową interpretacją biurka prezydenckiego.Charakteryzuje się połyskującą,lakierowaną powierzchnią oraz wykończeniem z użyciem kontrastujących kolorów.

  czytaj
 • sdsd

  Przestrzeń jak sito

  dodano: 27-09-2011r.

  Jak zaprojektować funkcjonalną przestrzeń dla głuchoniemej pary z dzieckiem? Zadania tego podjęli się architekci z japońskiego biura Takeshi Hosaka architects z Kanagawy.

  czytaj
 • sdsd

  Podwodny świat

  dodano: 26-09-2011r.

  Dom i jego wnętrze zaprojektowane w Mexico City przez Javiera Senosiain’a,meksykańskiego architektata,kształtem przypomina potężną łódź podwodną lub muszlę,jeśli ktoś woli.

  czytaj
 • sdsd

  Lustrzany patchwork

  dodano: 23-09-2011r.

  W berlińskiej dzielnicy artystycznej powstał apartament, którego wnętrze może przywodzić na myśl jedną z licznych w sąsiedztwie galerii sztuki.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!